OVACOPI

OVACOPI – setkání copywriterů v Impact Hub Ostrava

V De Facto, Život od Nikola UlčákováNapsat komentář

Když tehdy ještě náctiletá Květoslava Lišková sedávala ve školní lavici, věděla, že se chce naplno věnovat psaní. Časem svou energii nasměrovala do tvůrčí činnosti, při které se vytvářejí čtivé a poutavé texty, které prodávají produkty a služby. Stala se copywriterkou.

Impact Hub Ostrava dnes (21. 11. 2014) hostí setkání ostravských „CW“.

K pasování se na takzvaného „CW“ došlo docela nevinně. „Baví mě poznávat inspirativní lidi, kteří vás mohou dál obohatit a posunout. Baví mě být ve společnosti lidí, co chtějí v životě něco dokázat. A baví mě všechny ty srazy. Touha po tom, začlenit se ještě víc do pro mě inspirativního světa, dala vzniku pro OVACOPI, setkávání copywriterů, PR specialistů, novinářů, blogerů a milovníků českého jazyka. A upřímně to je to nejlepší, co mě zatím v životě potkalo“ říká Květoslava, zakladatelka setkání OVAOPI.

Dnes (21. 11. 2014) se koná další večer s názvem OVACOPI. V pořadí už sedmé setkání hostí ostravský Impact Hub, večer se ponese ve znamení oslavy druhých narozenin. Od 18 hodin do pozdního večera je připraven obohacující program se zajímavými hosty. Celkem je přichystán jeden workshop a tři přednášky.

S prací přijdou v budoucnu i koláče. Po pracovním odpoledni a skončení přednášek propukne bujará afterparty s kapelou Žárovky.

OVACOPI – www.ovacopi.cz
FB událost – setkání ostravských copywriterů

foto: FB OVACOPI