Poradna pomůže s knihami

V Kniha, Kultura od Eva PatlochováNapsat komentář

Vánoce se blíží, už jste zoufalí a nevíte, jakou knihu koupit knihomolovi tento rok? Právě pro vás je tu knižní poradna.

Neoluxor zavedl předvánoční knižní poradnu, která je sestavena z několika otázek, které mají poradce dovést k té správné literatuře. Ať už je to výběr oblíbených témat, či kniha, kterou čtenář naposledy četl, doporučuji vyplnit menší dotazník co možná nejpodrobněji. Přeci jen platí, že kniha na míru je kniha na míru. Dotazník si vyplníte z pohodlí domova na adrese http://neoluxor.cz/poradna/.

Jelikož jsou teď poradci zahlceni dotazy, odpověď trvá dva až tři dny. Nicméně zaměstnanci Neoluxoru umí pracovat  i s minimem údajů a ty dva dny se opravdu vyplatí čekat. Sama jsem do dotazníku zadala poměrně málo informací a poradkyně Kristýna mi ochotně poradila s výběrem vánočního dárku jen dle zadaných témat „rodina, vtip, štěstí“ a několika dalších kritérií. Ve výběru figurovaly spíše novější knihy, proto by stálo za to vyzkoušet někdy vypsat kolonky klasickou a náročnější literaturou, než jakou vyžaduje třeba tetička.

A co takové narozeniny či svátek, ptáte se? Není problém, poradna funguje celoročně, takže není třeba zoufat a lámat si hlavu s bezcílným blouděním v knihkupectví. Knižní poradna vás nasměruje rovnou k vytouženému titulu a obdarovaný bude určitě spokojen.